Hamidiye Mahallesi Emirler Sokak No: 28/A Eski Mabim Düğün Salonu Bitişiği

Hakkımızda

onlinelogomaker-051516-2049Malatya İkinci El Eşya

Malatya’da ikinci el eşya alan ve satan firmamız, Malatya merkez başta olmak üzere Battalgazi ilçe, Yeşilyurt ilçe ve diğer ilçelerimiz ile geniş hizmet noktaları ve 7/24 müşteri hizmetleri ile faaliyet vermektedir.

İkinci el eşya alım satım hizmetinin sistemli ve profesyonel işleyişi konusunda firmamız sektörün öncüsü olmuş ve siz değerli müşterilerimizin ilgisi ile bu misyonu geliştirerek devam ettirmektedir.

İkinci el Beyaz Eşya, (çamaşır makinası, bulaşık makinası, buzdolabı, fırın, set üstü ocak, klima, derin dondurucu…) İkinci el Mobilya, ( klasik mobilya, antika mobilya, avangard mobilya, yatak odası takımı, yemek odası takımı, koltuk ve salon takımları, köşe takımları, genç odası takımları, baza ve yatak, sehpa ve aydınlatma, tv üniteleri, çekyat takımı, dolap…) İkinci el Masa ve Sandalye, (yemek masası, mutfak masası, bilgisayar masası, bilgisayar sandalyesi, kafe malzemesi…) İkinci el Büro Mobilyaları, (büro takımları, büro dolapları, büro sandalyeleri…) İkinci el Ev Aksesuarları, (tablo, vazo, avize, obje, gümüş…) İkinci el Halı, (el  halısı, makina halısı, kilim, çin halısı…) İkinci el Televizyon, ( tüplü tv, plazma, led, lcd…) İkinci el Elektronik, (küçük ev alatleri, müzik setleri, dijital fotoğraf makinaları, spor aletleri…)  Satmak istediğiniz ürünlerinizi 7/24 telefon numaramızı aradığınızda, size en yakın hizmet noktasından personelimiz en hızlı şekilde eşyalarınızı yerinde görecek ve değerinde teklifini sunacaktır. Onayınız ile nakit olarak ücret ödenip nakledeceklerdir.

Bedir TUNÇ
0536 070 75 75
info@malatyaikincielesya.com
Malatya İkinci El Eşya

Misyon ve Vizyonumuz

Malatya İkinci El Eşya www.malatyaikincielesya.com olarak amacımız müşteri beklentilerini fazlasıyla karşılayacak ürünler ve hizmetler sağlamaktır. Çevre bilincine ve topluma katkıya bu süreçte önem verilecektir.

Ürün Çeşitlerimiz

İkinci el Beyaz Eşya, (çamaşır makinası, bulaşık makinası, buzdolabı, fırın, set üstü ocak, klima, derin dondurucu…)

İkinci el Mobilya, ( klasik mobilya, antika mobilya, avangard mobilya, yatak odası takımı, yemek odası takımı, koltuk ve salon takımları, köşe takımları, genç odası takımları, baza ve yatak, sehpa ve aydınlatma, tv üniteleri, çekyat takımı, dolap…)

İkinci el Masa ve Sandalye, (yemek masası, mutfak masası, bilgisayar masası, bilgisayar sandalyesi, kafe malzemesi…)

İkinci el Büro Mobilyaları, (büro takımları, büro dolapları, büro sandalyeleri…)

İkinci el Ev Aksesuarları, (tablo, vazo, avize, obje, gümüş…)

İkinci el Halı, (el  halısı, makina halısı, kilim, çin halısı…)

İkinci el Televizyon, ( tüplü tv, plazma, led, lcd…)

İkinci el Elektronik, (küçük ev alatleri, müzik setleri, dijital fotoğraf makinaları, spor aletleri…